امروز: سه شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 22 August 2017
آخرین به روز رسانی : هم اکنون

ترويج سيره اهل بيت(ع) اولويت شوراي فرهنگ عمومي ميامي است

به گزارش پایگاه خبرخوان اِلیم نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان،حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور بعدازظهر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی میامی به میزبانی دفتر خود، ضمن تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) و بزرگان دین مبین اسلام، بیان کرد: سبک زندگی اسلامی با تاسی از ائمه اطهار(ع) می تواند نقشه راهی را در اختیار ما قرار دهد تا بتوانیم به وسیله آن راه راست را از کج تشخیص دهیم.

وی افزود: اهمیت تاسی از اهل بیت(ع) باعث شد تا شورای فرهنگ عمومی میامی در مصوبات فرهنگی خود همواره نگاه ویژه ای به این امر داشته باشد.

امام جمعه میامی بیان کرد: ما میراث دار ارزش های نظامی هستیم که امام راحل(ره) آن را مبتنی بر فرهنگ اهل بیت (ع) پایه گذاری کردند لیکن باید به این ارزش ها پایبند بود و آنها را در بین نسل جوان جامعه ترویج داد.

صفایی پور بیان کرد: ایران امید مستضعفان جهان و پرچمدار مبارزه با استکبار و همچنین پیش قراول مبارزه با اسلام آمریکایی در منطقه است و خوشبختانه به برکت خون شهدا هر روز ناامیدی بیشتری از این اقتدار ایران اسلامی نصیب دشمن ملت ما می شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی افزود: ایران اسلامی امروز به برکت نعماتی مانند ولایت فقیه، شهدای گرانقدر، آرمان های امام راحل(ره) و حضور مردم در همه صحنه ها دارای چنان اقتداری است که در منطقه و جهان زبانزد محسوب می شود.+ 0
مخالفم - 0
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

آرادپرداز 468
سرخط خبرها: