امروز: دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 17 June 2018
آخرین به روز رسانی : ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
مطلب ویژه متاهلین

7 راه برای داشتن سکس دهانی بهتر

به گزارش گروه سلامت اِلیـــــم

در اینجا به 7 راه برای داشتن سکس دهانی بهتر برای متاهلین اشاره شده است لطفا قبل از هر گونه رابطه نکات بهداشتی را رعایت بفرمایید 


1. نگران این نباشید که ممکن است همسر شما از همه چیز درمورد شما متنفر باشد، در واقع اینگونه نیست. خیلی از خانم‏ها در حین رابطه جنسی دهانی استرس زیادی دارند. استرس آن‏ها به این دلیل است که نگران شکل عجیب واژن خود یا بوی بد آن هستند.  این تفکرات باعث می‏شود که احساس راحتی نداشته باشید و با دشواری به ارگاسم برسید. 

2. در هنگام رابطه جنسی دهانی ساکت نباشید. زمانی که از این کار خوشتان می‏ آید می‏توانید همسر خود را از مطلع سازید. صداهایی که در هنگام رابطه جنسی تولید می‏کنید، اشاره خوبی برای همسر شماست.

3. می‏توانید به همسر خود، از نقاط حساس بدن خود بگویید که با نوازش شما لذت میبرید  این کار به او کمک می‏کند که نحوۀ کار را بیاموزد و نقشه‏ای برای این کار داشته باشد.اگر همسر شما بتواند تمرکز خود را بر روی آنچه شما میخواهید بگذارد، شما نیز لذت بیشتری از این کار می‏برید.

4. پاهایتان را در وضعیت آرام و راحتی قرار دهید تا به همسرتان احساس بهتری دهید و بدن شما  نیز در حالت انقباض نباشد. در واقع، هر چه بدن شما در هنگام رابطه جنسی آرام‏تر باشد، انرژی بیشتری از همسرتان و رابطه جنسی دریافت می‏کنید.

5. در هنگام رابطه جنسی دهانی، همسرتان خود را تماشا کنید. این کار شما را در لحظه نگه می‏دارد و شما را از نگرانی دور می‏کند.

6. درمورد واژن خود اعتماد به نفس داشته باشید. حتی اگر مجبورید، وانمود کنید که واژن شما دوست ‏داشتنی و متفاوت است. این کار باعث می‏شود که در حین رابطه جنسی احساس بهتری داشته باشید و ارگاسم خوبی را تجربه کنید.

7. به همسر خود بگویید که دقیقاً چه چیزی می‏خواهید و او را وادار به حدس زدن نکنید. در هنگام رابطه جنسی صحبت کنید و همسر خود را راهنمایی کنید. 

 

/انتهای مطلب
 + 27
مخالفم - 2
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

آرادپرداز 468
تيم ملي فوتبال برزيل در نخستين ديدارش در جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه ، مقابل سوئيس ۱ -۱ متوقف شد
سرخط خبرها: