امروز: شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 October 2017
آخرین به روز رسانی : هم اکنون
مطلب ویژه متاهلین

7 راه برای داشتن سکس دهانی بهتر

به گزارش گروه سلامت اِلیـــــم

در اینجا به 7 راه برای داشتن سکس دهانی بهتر برای متاهلین اشاره شده است لطفا قبل از هر گونه رابطه نکات بهداشتی را رعایت بفرمایید 


1. نگران این نباشید که ممکن است همسر شما از همه چیز درمورد شما متنفر باشد، در واقع اینگونه نیست. خیلی از خانم‏ها در حین رابطه جنسی دهانی استرس زیادی دارند. استرس آن‏ها به این دلیل است که نگران شکل عجیب واژن خود یا بوی بد آن هستند.  این تفکرات باعث می‏شود که احساس راحتی نداشته باشید و با دشواری به ارگاسم برسید. 

2. در هنگام رابطه جنسی دهانی ساکت نباشید. زمانی که از این کار خوشتان می‏ آید می‏توانید همسر خود را از مطلع سازید. صداهایی که در هنگام رابطه جنسی تولید می‏کنید، اشاره خوبی برای همسر شماست.

3. می‏توانید به همسر خود، از نقاط حساس بدن خود بگویید که با نوازش شما لذت میبرید  این کار به او کمک می‏کند که نحوۀ کار را بیاموزد و نقشه‏ای برای این کار داشته باشد.اگر همسر شما بتواند تمرکز خود را بر روی آنچه شما میخواهید بگذارد، شما نیز لذت بیشتری از این کار می‏برید.

4. پاهایتان را در وضعیت آرام و راحتی قرار دهید تا به همسرتان احساس بهتری دهید و بدن شما  نیز در حالت انقباض نباشد. در واقع، هر چه بدن شما در هنگام رابطه جنسی آرام‏تر باشد، انرژی بیشتری از همسرتان و رابطه جنسی دریافت می‏کنید.

5. در هنگام رابطه جنسی دهانی، همسرتان خود را تماشا کنید. این کار شما را در لحظه نگه می‏دارد و شما را از نگرانی دور می‏کند.

6. درمورد واژن خود اعتماد به نفس داشته باشید. حتی اگر مجبورید، وانمود کنید که واژن شما دوست ‏داشتنی و متفاوت است. این کار باعث می‏شود که در حین رابطه جنسی احساس بهتری داشته باشید و ارگاسم خوبی را تجربه کنید.

7. به همسر خود بگویید که دقیقاً چه چیزی می‏خواهید و او را وادار به حدس زدن نکنید. در هنگام رابطه جنسی صحبت کنید و همسر خود را راهنمایی کنید. 

 

/انتهای مطلب
 + 26
مخالفم - 2
تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 1

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

درهمایش روز ملی صادرات از صادرکنندگان نمونه با اهدای تندیس قدردانی شد معاون اول رئیس جمهور: پس از برجام فضای بین المللی برای کار با ایران بسیار مثبت است جهانگیری درهمایش روز ملی صادرات: فعال شدن دیپلماسی اقتصادی از مهم ترین سیاست های دولت دوازدهم است وزیرصنعت: ارزش صادرات غیرنفتی به ۱۰ کشور عمده و هدف ۳۵/۸ میلیارد دلار است شریعتمداری: حجم صادرات در شش ماه گذشته حدود ۴۵ میلیارد دلار بود وزیر صنعت: ۹۵ درصد واحدهای تولیدی در کشور صادرات گرا نیستند شریعتمداری: نوسازی صنعتی باید در دستور کار قرار گیرد رئیس اتاق بازرگانی ایران: میانگین ارزش هر تن صادرات کشور۳۴۱ دلار و کالاهای وارداتی هزار و ۳۰۸ دلار است رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: درآمد حاصل از ورود گردشگر با ظرفیت های کشور متناسب نیست مونسان(با اشاره به نقش صنایع دستی در صادرات): مهم ترین چالش در صادرات صنایع دستی بالا بودن هزینه تمام شده و فقدان مشوق های صادراتی و برندسازی است مدیرعامل بانک توسعه صادرات : ۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات با نرخ ۱۱ درصد از صندوق توسعه ملی به صادرکنندگان متقاضی اعطا می شود بررسی آمارهای اشتغال و ... با حضور رئیس مرکزآمار و نمایندگانی از مجلس ۲۲:۱۵ ، تیتر امشب ، شبکه خبر
سرخط خبرها: