امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - 22 July 2018
آخرین به روز رسانی : ۳۱ تیر ۱۳۹۷

نشست هم انديشي فرهنگي در شهرستان ايجرود

به گزارش پایگاه خبرخوان اِلیم نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

با آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و نیز تقارن آن با ایام ماه محرم، نشست هم‌اندیشی فرهنگی با حضور فعالان حوزه فرهنگی در سالن مولوی شهر زرین‌آباد برگزار شد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود، در ابتدای این جلسه، احسان پیشکاری، رئیس این اداره که میزبانی این نشست را نیز بر عهده داشت، گفت: تبیین ارزش‌ها و اهداف عاشورا در ماه محرم، رسالت خطیر فرهنگی است و ما وظیفه داریم آحاد مردم به ویژه نسل جوان امروز را با این اهدف آشنا و زمینه‌ساز ترویج آرمان‌های مقدس امام حسین(ع) در جامعه باشیم.

وی افزود: همه دستگاه‌های فرهنگی با یکدیگر هم‌خانواده بوده و می‌بایست با تبادل نظر در بخش‌های مختلف فرهنگی، گام‌های محکم‌تری با عنایت به دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ برداشته و تلاش نماییم کارها با سرعت و شتاب بیشتری حرکت کند.

در ادامه جلسه، پیشکاری گزارش جامعی از اقدامات و فعالیت‌های فرهنگی مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی آن شهرستان اعلام کرده و توضیحاتی در خصوص اهم برنامه‌های پیش‌بینی شده در ماه‌های آتی آن اداره ارائه داد.

این مقام مسئول هدف از برگزاری این نشست فرهنگی را هم‌افزایی، کمک به افزایش همکاری‌های متقابل، استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در شهر خوشه‌های زر برای توسعه و گسترش برنامه‌های فرهنگی عنوان کرد.

در ادامه، هر یک از اعضای نشست ضمن تشریح برنامه‌های فرهنگی دستگاه‌های، با بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در حوزه فرهنگی، مسائل و مشکلات پیش رو در این حوزه را مطرح کرده و راهکارهای مناسبی برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌های فرهنگی و توسعه فرهنگی این شهرستان ارائه دادند و تاکید شد با سعی و کوشش بیشتر و شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوب این منطقه و با مهندسی فرهنگی به تعبیر مقام معظم رهبری، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش فرهنگی در این منطقه باشیم.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۰
  • نظرات بینندگان

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد+ 0
مخالفم - 0
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

آرادپرداز 468
سخنان مهم رئیس جمهور درباره توطئه های ضدایرانی آمریکا و شرایط کشور سخنرانی رئیس جمهور در جمع سفیران ایران ساعت ۲۱:۳۰ ـ از شبکه خبر پخش می شود
سرخط خبرها: