امروز: یکشنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 22 April 2018
آخرین به روز رسانی : ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

مدیتیشن ارگاسمیک راه حلی برای درمان اختلالات ارگاسمیک

اﻳﻦ روش ﺑﻪ ﺗﺤﺮﻳﻚ ﻛﻠﻴﺘﻮرﻳﺲ ﻧﻴﺰ ﺑﺴﻴﺎر ﻛﻤﻚ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ. از اﻳﻦ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﻤﺰﻣﺎن ﺑﺎ رابطه ﻣﻬﺒﻠﻲ، ﺗﺤﺮﻳﻚ ﻛﻠﻴﺘﻮرﻳﺲ ﻧﻴﺰ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ

اختلالات جنسي سبب بروز مشکلات جدي کيفيت زندگي مي گردد.

 

به گزارش گروه سلامت خبرخوان اِلیـــــم

 

اختلالات ارگاسمیک

 

در این نوع اختلال، در تحریک و تهییج جنسی اشکالی وجود ندارد ولی زن به اوج لذت جنسی (OrgaSm) نمیرسد و شایعترین اختلال جنسی در زنان است (ولی اکثر در پی درمان نیستند) و خود این مسئله می تواند موجب اضطراب، افسردگی، ضعف و بیحالی و بدخلقی و مشکلات خانوادگی به ظاهر غیرمرتبط شود. در یک مطالعهٔ انجام شده توسط دکتر کاپلان حدود ۳۰٪ زنان با coitus خصوصا پس از تخلیه سمن به داخلی واژن)، ۴۰٪ با تحریک کلیتوریس و ۲۰٪ فقط از طریق تحریک کلیتوریس توسط خود شخصی (masturbation) به ارگاسم میرسند و ۱۰٪ باقیمانده نیز در واقع فاقد حالت ارگاسم هستند. برای رسیدن به ارگاسم بایستی مرحلهٔ تهییج به یک مرحلهٔ مشخص و ثابتی که در افراد مختلف، متفاوت است، برسد و این مرحلهٔ تهییج خود دارای دو بعد روانی (تحت اثر و کنترل مراکز CNS که تاحدی بطور ارادی قابل تعدیل هستند) و جسمی (اعصاب حسی و نخاع و غیرارادی) بوده و با مشارکت یکدیگر ارگاسم را تحت کنترل و تأثیر قرار میدهند و اختلال در هریک از آنها میتواند موجب بروز اختلالات ارگاسمیک شود.

 


 

 

مدیتیشن ارگاسمیک

 

این روش با همکاری مرد و زن انجام می گیرد. ابتدا زن در جای آرام و راحت به پشت دراز می کشد و پاهایش را کاملا باز می کند. سپس مرد در سمت راست زن طوری می نشیند که پای چپش خمیده بالای شکم زن قرار می گیرد و پای راستش زیر پای راست زن جای می گیرد. سپس شروع به وارد کردن ضربات بسیار بسیار آرام به یک چهارم قسمت بالایی سمت چپ کلیتوریس زن می کند. این ضربات باید با نوک انگشتی که آغشته به ژل روان کننده است وارد شود.

این مدل به اورگاسم رسیدن زن را که مرد باید اعمال کند اینست که نوک انگشتش را به اندازه تنها چند میلیمتر جلو و عقب کند و از ایجاد ضربه به محل مشخص شده اطمینان حاصل کند. برخی از زنان معتقدند که این روش چندان جالب نبوده و کسل کننده است. درحالیکه برخی دیگر اظهار رضایت کرده و به نظر آنها این روش به طولانی تر کردن زمان در حالت اورگاسم کمک میکند.

برای امتحان هم که شده یکبار این روش را تجربه کنید و تا جاییکه می توانید

زمان انجام آنرا بالا ببرید

 + 3
مخالفم - 1
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

آرادپرداز 468
رسانه های غربی ـ عربی در آستانه شکست کامل تروریست ها در غوطه شرقی بار دیگر ادعای حمله شیمیایی را مطرح کردند دولت سوریه با تکذیب این ادعا گفت تروریست ها و حامیانشان تلاش می کنند با این گونه اتهامات مانع از پیروزی کامل ارتش سوریه شوند دولت سوریه قبلاً هشدار داده بود تروریست ها درصدد حمله شیمیایی در دو نقطه سوریه، کشتار مردم و زدن اتهام این حمله به دولت سوریه هستند وزارت دفاع روسیه استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در منطقه دوما را به شدت رد کرد العالم: آتش بس در دوما در غوطه شرقی سوریه آغاز شد المیادین: یک مقام رسمی در سوریه از توافق با افراد مسلح در دوما برای انتقال این افراد به جرابلس خبر داد وزارت خارجه روسيه هرگونه مداخله نظامي در سوريه را با ادعاهاي ساختگي حمله شیمیایی دولت دمشق کاملا غيرقابل پذيرش دانست و درباره پيامدهاي وخيم آن هشدار داد
سرخط خبرها: