امروز: دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - 16 July 2018
آخرین به روز رسانی : ۲۵ تیر ۱۳۹۷

مدیتیشن ارگاسمیک راه حلی برای درمان اختلالات ارگاسمیک

اﻳﻦ روش ﺑﻪ ﺗﺤﺮﻳﻚ ﻛﻠﻴﺘﻮرﻳﺲ ﻧﻴﺰ ﺑﺴﻴﺎر ﻛﻤﻚ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ. از اﻳﻦ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﻤﺰﻣﺎن ﺑﺎ رابطه ﻣﻬﺒﻠﻲ، ﺗﺤﺮﻳﻚ ﻛﻠﻴﺘﻮرﻳﺲ ﻧﻴﺰ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ

اختلالات جنسي سبب بروز مشکلات جدي کيفيت زندگي مي گردد.

 

به گزارش گروه سلامت خبرخوان اِلیـــــم

 

اختلالات ارگاسمیک

 

در این نوع اختلال، در تحریک و تهییج جنسی اشکالی وجود ندارد ولی زن به اوج لذت جنسی (OrgaSm) نمیرسد و شایعترین اختلال جنسی در زنان است (ولی اکثر در پی درمان نیستند) و خود این مسئله می تواند موجب اضطراب، افسردگی، ضعف و بیحالی و بدخلقی و مشکلات خانوادگی به ظاهر غیرمرتبط شود. در یک مطالعهٔ انجام شده توسط دکتر کاپلان حدود ۳۰٪ زنان با coitus خصوصا پس از تخلیه سمن به داخلی واژن)، ۴۰٪ با تحریک کلیتوریس و ۲۰٪ فقط از طریق تحریک کلیتوریس توسط خود شخصی (masturbation) به ارگاسم میرسند و ۱۰٪ باقیمانده نیز در واقع فاقد حالت ارگاسم هستند. برای رسیدن به ارگاسم بایستی مرحلهٔ تهییج به یک مرحلهٔ مشخص و ثابتی که در افراد مختلف، متفاوت است، برسد و این مرحلهٔ تهییج خود دارای دو بعد روانی (تحت اثر و کنترل مراکز CNS که تاحدی بطور ارادی قابل تعدیل هستند) و جسمی (اعصاب حسی و نخاع و غیرارادی) بوده و با مشارکت یکدیگر ارگاسم را تحت کنترل و تأثیر قرار میدهند و اختلال در هریک از آنها میتواند موجب بروز اختلالات ارگاسمیک شود.

 


 

 

مدیتیشن ارگاسمیک

 

این روش با همکاری مرد و زن انجام می گیرد. ابتدا زن در جای آرام و راحت به پشت دراز می کشد و پاهایش را کاملا باز می کند. سپس مرد در سمت راست زن طوری می نشیند که پای چپش خمیده بالای شکم زن قرار می گیرد و پای راستش زیر پای راست زن جای می گیرد. سپس شروع به وارد کردن ضربات بسیار بسیار آرام به یک چهارم قسمت بالایی سمت چپ کلیتوریس زن می کند. این ضربات باید با نوک انگشتی که آغشته به ژل روان کننده است وارد شود.

این مدل به اورگاسم رسیدن زن را که مرد باید اعمال کند اینست که نوک انگشتش را به اندازه تنها چند میلیمتر جلو و عقب کند و از ایجاد ضربه به محل مشخص شده اطمینان حاصل کند. برخی از زنان معتقدند که این روش چندان جالب نبوده و کسل کننده است. درحالیکه برخی دیگر اظهار رضایت کرده و به نظر آنها این روش به طولانی تر کردن زمان در حالت اورگاسم کمک میکند.

برای امتحان هم که شده یکبار این روش را تجربه کنید و تا جاییکه می توانید

زمان انجام آنرا بالا ببرید

 + 3
مخالفم - 1
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید

آرادپرداز 468
خاوير سولانا مسئول پيشين سياست خارجي اتحاديه اروپا: اعتراف مي‌کنم از کودتا اطلاع داشتيم اما به ترکيه کمک نکرديم راشاتودي: شرکت پالايشگاهي دانگ مينگ چين خريد نفت از آمريکا را متوقف کرد و به واردات نفت از ايران روي آورد سخنگوي نخست وزير انگليس: همه پرسي جديد درباره برگزيت (جدایی از اتحادیه اروپا) تحت هيچ شرايطي برگزار نخواهد شد وزیر خارجه آلمان: اروپا نمی تواند به کاخ سفید تکیه کند؛ باید اتحاد خود را مقابل آمریکا بیشتر کنیم آتش‌سوزی‌ گسترده که تاکنون ۱۸ کیلومتر مربع مناطق جنگلی کالیفرنیا را سوزانده همچنان ادامه دارد واشنگتن پست: بدهی های جهانی با ۸ تریلیون دلار افزایش در سال ۲۰۱۸ به ۲۴۷ تریلیون دلار رسیده است وزارت تجارت چین از آمریکا به علت اعمال تعرفه‎های گمرکی بر کالاهای چینی به سازمان تجارت جهانی شکایت کرد جشن قهرمانی فرانسه در جام جهانی فوتبال به خشونت کشیده شد، پلیس فرانسه بیش از ۵۰۰ نفر را بازداشت کرد آسوشیتدپرس: ­صدها خانوار ساکن جزیره پورتوریکو یک سال بعد از طوفان در این منطقه همچنان برق ندارند
سرخط خبرها: