امروز: شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 19 August 2017
آخرین به روز رسانی : ۱ دقیقه قبل

دکترعلی سیفی عضو جامعه جراحان کشور در گفتگو با شفا آنلاین

دکتر علی سیفی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شفا آنلاین بیان کرد: "در حاشیه" تنها یک سریال بوده ُاما بیمار واقعی به سمت پزشک واقعی می رود ما چرا باید با پخش این سریال از این موضوع بهراسیم.....؟ وی افزود : کسانی نسیت به این سریال واکنش نشان میدهند که ریگی به کفش هایشان هست .
 بخواهیم همه اقشار جامعه را نسبت به یکدیگر جدا سازیم باید یک خود پنهانی داشته باشیم. در حقیقت باید دید که مردم نسبت به این سریال چگونه قضاوت می کنند؟
جراح عمومی با اشاره به این که شاید با پخش این طنز مردم به سمت پزشک انتخابی خود گرایش یابند،افزود: خب طنز است و ما که نمی توانیم به عنوان پزشک از سازندگان طنز بخواهیم مجموعه ای باب مبل ما بسازنند.وی در پاسخ این که با ادامه پخش سریال"درحاشیه" موافق هستید یا نه، گفت: این سریال برای عده ای یک سرگرمی است پس چرا باید آنها را محروم کنیم. اگر دوست دارند تماشا کنند نباید سانسور کنیم .
سیفی خاطرنشان کرد: من نمی دانم که رسانه ها چرا تا این حد روی این موضوع مانور کرده اند. چرا روی دیگر سریال ها مانور نمی کنند؟ مگر می شود که همه چیز بر وفق مراد ما باشد؟ چون همه چیز در جهان هستی نسبی است پس معتقدم که نباید به این سریال واکنش نشان داد.


+ 0
مخالفم - 0
آرادپرداز 468
سرخط خبرها: